Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

III. třída - sezóna 2009/2010

V ročníku 2009/2010 si naše mužstvo vedlo po celý ročník suveréně a  nakonec i svoji soutěž vyhrálo o šest bodů před nejbližším pronásledovatelem a největším rivalem z Vítanova. Po třech letech strávených ve III. třídě, tak pro následující sezónu opět vybojovalo pro tuněchodskou kopanou účast v nejvyšší okresní soutěži.


1. kolo
Křižanovice - Tuněchody 1:1 (0:1)
Branky: Kozel Jan - Tesárek Patrik

2. kolo
Tuněchody - Bořice 5:1 (1:0)
Branky: Kučera Martin 2, Rychtařík David, Tesárek Patrik, Bubák Martin - Douda Tomáš

3. kolo
Bojanov - Tuněchody 1:0 (1:0)
Branka: Koreček Jan

4. kolo
Tuněchody - Dřenice 2:1 (1:1)
Branky: Tesárek Patrik, Adámek Martin - Michálek Jan

5. kolo
Vítanov - Tuněchody 0:1 (0:1)
Branka: Adámek Martin

6. kolo
Orel - Tuněchody 0:4 (0:2)
Branky: Horák Petr, Kočiš Ladislav, Tesárek Patrik, Adámek Martin

7. kolo
Tuněchody - Prosetín B 5:0 (1:0)
Branky: Tesárek Patrik 2, Horák Petr, Kučera Martin, Adámek Martin

8. kolo
Slatiňany B - Tuněchody 0:1 (0:1)
Branka: Bořil Jan

9. kolo
Tuněchody - Rosice 3:0 (1:0)
Branky: Tesárek Patrik 2, Bořil Jan

10. kolo
Holetín - Tuněchody 3:0 (1:0)
Branky: Havel Ondřej 2, Suchý Michal

11. kolo
Tuněchody - Miřetice B 3:2 (1:0)
Branky: Kocman Ladislav, Kočiš Ladislav, Vrzal Zdeněk - Douša Matěj, Burian Vladimír

12. kolo
Míčov - Tuněchody 0:3 (0:1)
Branky: Kučera Martin, Tesárek Patrik, Vrzal Zdeněk

13. kolo
Tuněchody - Načešice B 4:1 (2:0)
Branky: Tesárek Patrik 3, Adámek Martin - Vacek Josef

14. kolo
Tuněchody - Křižanovice 4:2 (3:0)
Branky: Adámek Martin 3, Horák Petr - Čížek Michal, Harant Miroslav

15. kolo
Bořice - Tuněchody 0:1 (0:0)
Branka: Kudyn Petr

16. kolo
Tuněchody - Bojanov 6:0 (4:0)
Branky: Tesárek Patrik 2, Adámek Martin 2, Kudyn Petr, Kočiš Ladislav

17. kolo
Dřenice - Tuněchody 1:0 (1:0)
Branka: Mastík Ondřej

18. kolo
Tuněchody - Vítanov 3:3 (0:0)
Branky: Bořil Jan, Adámek Martin, Vohradník Jaroslav - Rakouš Michal, Jůn Jan, Jůn Ladislav

19. kolo
Tuněchody - Orel 5:1 (2:1)
Branky: Kudyn Petr, Kočiš Ladislav, Fišer Roman, Vrzal Zdeněk, Vohradník Jaroslav

20. kolo
Prosetín B - Tuněchody 1:2 (1:0)
Branky: Brdnický Lukáš - Horák Petr, Tesárek Patrik

21. kolo
Tuněchody - Slatiňany B 8:0 (4:0)
Branky: Kudyn Petr 2, Tesárek Patrik 2, Horák Petr, Kočiš Ladislav, Fišer Marek, Bubák Martin

22. kolo
Rosice - Tuněchody 1:2 (1:0)
Branky: Laštůvka Jaroslav - Adámek Martin, Vohradník Jaroslav

23. kolo
Tuněchody - Holetín 4:0 (3:0)
Branky: Adámek Martin 3, Horák Petr

24. kolo
Miřetice B - Tuněchody 0:2 (0:0)
Branky: Adámek Martin 2

25. kolo
Tuněchody - Míčov 3:0 (1:0)
Branky: Kudyn Petr, Adámek Martin, Vohradník Jaroslav

26. kolo
Načešice B - Tuněchody 1:3 (0:2)
Branky: Lorenc Jaroslav - Kudyn Petr, Kučera Martin, Vohradník Jaroslav

 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Tuněchody"A" 26 21 2 3 75: 20 65 ( 26)
 
2. Vítanov 26 18 5 3 69: 25 59 ( 20)
 
3. Holetín 26 16 2 8 71: 50 50 ( 11)
 
4. Rosice 26 15 3 8 69: 32 48 ( 9)
 
5. Křižanovice 26 15 3 8 76: 59 48 ( 9)
 
6. Slatiňany"B" 26 14 1 11 66: 59 43 ( 4)
 
7. Míčov 26 11 4 11 55: 63 37 ( -2)
 
8. Orel 26 10 3 13 64: 67 33 ( -6)
 
9. Prosetín"B" 26 9 2 15 40: 70 29 (-10)
 
10. Načešice"B" 26 8 5 13 67: 69 29 (-10)
 
11. Miřetice"B" 26 8 3 15 36: 64 27 (-12)
 
12. Bořice 26 8 2 16 42: 70 26 (-13)
 
13. Dřenice 26 5 4 17 27: 50 19 (-20)
 
14. Bojanov 26 3 3 20 28: 87 12 (-27)