Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Okresní přebor - sezóna 2013/2014

V soutěžním ročníku 2013/2014 obsadilo tuněchodské mužstvo v nejvyšší okresní soutěži, stejně jako v předchozí sezóně, čtvrtou příčku a opět vyrovnalo nejlepší umístění v již 44-leté historii tuněchodské kopané.
 

1. kolo
Chrast - Tuněchody 1:1 (0:1)
Branky: Málek David - Durilla Ondřej
Rozhodčí: Vojta Jan, Vrána Jan, Chour Milan
ŽK: Bouška Richard, Plosza Jaroslav, Kadavý Jakub - Slezák Lubor, Svoboda Zdeněk, Horák Kryštof, Adámek Martin, Hýl Vít, Hýl Jiří
ČK: 0 - Slezák Lubor

2. kolo
Tuněchody - Ronov 2:1 (1:1)
Branky: Hýl Vít, Kudyn Petr - Svoboda Josef
Rozhodčí: Přibyl Vlastimil, Hamrník Miroslav, Bouška Jakub
ŽK: 0 - Svoboda Josef, Staněk Ondřej, Ondrášek Jiří

3. kolo
Skuteč - Tuněchody 6:4 (4:1)
Branky: Merkl Lukáš 3, Horáček Martin, Bačkovský Petr, Filipi David - Adámek Martin, Hýl Vít, Mattuš Dušan, Kudyn Petr
Rozhodčí: Kišš Ivo, Kopecký Martin, Douda Ladislav
ŽK: Rahimič Mirza, Vít Tomáš - Horák Kryštof, Hýl Jiří
ČK: 0 - Hýl Jiří

4. kolo
Tuněchody - Prachovice 0:1 (0:0)
Branka: Klepetko Zdeněk
Rozhodčí: Nejtek Jan, Gála Jaroslav, Doudová Jana
ŽK: 0 - Kadlec Radek, Harant Miroslav

5. kolo
Stolany - Tuněchody 8:1 (2:1)
Branky: Vácha Jan 4, Bakeš David 2, Vávra Tomáš, Kramařík Ladislav - Hýl Jiří
Rozhodčí: Svoboda Aleš, Hamrník Miroslav, Syrůček Oldřich
ŽK: Vácha Jan - Hýl Jiří, Kudyn Milan, Mattuš Dušan, Hýl Vít

6. kolo
Tuněchody - Rozhovice 3:2 (0:0)
Branky: Kudyn Petr, Kučera Martin, Hýl Vít - Mráz Jakub, Smutník Tomáš
Rozhodčí: Ďuriš Milan, Kykal Martin, Lukas Jaroslav
ŽK: Hýl Vít, Mattuš Dušan, Bažant Radek, Slezák Lubor - Pleskot Lukáš, Vohralík Petr, Suchý Miroslav
ČK: Slezák Lubor - 0

7. kolo
Proseč - Tuněchody 3:2 (3:2)
Branky: Marek Martin, Menc Vítězslav, Jeřábek Michal - Kudyn Petr, Hýl Vít
Rozhodčí: Zuzík Oldřich, Dvořák Zdeněk, Lukes Jan
ŽK: Marek Martin - Radouš David

8. kolo
Tuněchody - Svratouch 3:0 (0:0)
Branky: Hýl Vít 2, Radouš David
Rozhodčí: Nepovím Martin, Novotný Bohumil, Krajíček Martin
ŽK: 0 - Janušinský Lukáš

9. kolo
Svídnice - Tuněchody 3:3 (1:2)
Branky: Kubašta Radovan st., Zelenka Jan, Loučka Tomáš - Hýl Vít, Kudyn Petr, Adámek Martin
Rozhodčí: Pagáč Ladislav, Novák Tomáš, Bouška Jakub
ŽK: Zelenka Jan, Švadlenka Jan, Zelenka Marek, Jonáš Michal - Hýl Jiří

10. kolo
Tuněchody - Krouna 2:1 (0:0)
Branky: Hýl Jiří, Pokorný Petr - Charous Zdeněk
Rozhodčí: Kopecký Martin, Malivánek František, Douda Ladislav
ŽK: Adámek Martin - Ducheček Zdeněk, Černý Marek, Svatoň Pavel
ČK: Kudyn Petr - Charous Zdeněk

11. kolo
Vítanov - Tuněchody 1:2 (1:1)
Branky: Kučera Roman - Hýl Vít, Adámek Martin
Rozhodčí: Kišš Ivo, Doudová Jana, Vrána Jan
ŽK: Kučera Roman, Šmatlán Dominik - Mattuš Dušan, Fišer Marek

12. kolo
Rváčov - Tuněchody 3:3 (1:0)
Branky: vlastní 2, Da Silva Negrei Douglas - Adámek Martin 2, Hýl Vít
Rozhodčí: Gála Jaroslav, Tláskal Miroslav, Vrána Jan
ŽK: Šírek Michal, De Freitas Felipe Deyvi, Kadidlo Ladislav - Bažant Radek, Pokorný Petr, Fišer Marek
ČK: Červinka Marek - Fišer Marek, Hýl Jiří

13. kolo
Tuněchody - Miřetice 3:0 (0:0)
Branky: Hýl Vít 2, Mattuš Dušan
Rozhodčí: Jakoubek Jiří, laik, laik
ŽK: 0 - Slanina Lukáš

14. kolo
Tuněchody - Chrast 4:1 (2:0)
Branky: Adámek Martin 3, Mattuš Dušan - Tesař David
Rozhodčí: Kopecký Martin, Rajs Jakub, Janda Jiří
ŽK: Adámek Martin - Bouška Richard, Plosza Jaroslav

15. kolo
Ronov - Tuněchody 0:4 (0:2)
Branky: Kudyn Petr, Bažant Radek, Radouš David, Hýl Vít
Rozhodčí: Bednář Robin, Kišš Ivo, Krajíček Milan
ŽK: Žítek Jan - Adámek Martin

16. kolo
Tuněchody - Skuteč 3:2 (2:0)
Branky: Adámek Martin 3 - Horáček Martin, Merkl Ondřej
Rozhodčí: Vávra Petr, Horák Milan, Havel Jiří
ŽK: Mattuš Dušan - Horáček Martin, Merkl Ondřej, Rosůlek Jan, Polanský Martin

17. kolo
Prachovice - Tuněchody 1:0 (0:0)
Branka: Klepetko Zdeněk
Rozhodčí: Dušek Oto, Novotný Bohumil, Janda Jiří
ŽK: Klepetko Zdeněk - Bažant Radek

18. kolo
Tuněchody - Stolany 4:3 (0:3)
Branky: Kučera Martin, Radouš David, Adámek Martin, Kudyn Petr - Bakeš David 2, Vácha Jan
Rozhodčí: Kykal Martin, Nejtek Jan, Chour Milan
ŽK: Adámek Martin, Kudyn Milan - Hýl Jiří

19. kolo
Rozhovice - Tuněchody 2:5 (1:1)
Branky: Macháček Rostislav, Nägele Peter - Adámek Martin 3, Bažant Radek, Kudyn Petr
Rozhodčí: Rambousek Miloš, Szánto Zoltán, Seibert Daniel
ŽK: Nägele Peter - Adámek Martin

20. kolo
Tuněchody - Proseč 0:2 (0:1)
Branky: Hromádka Matěj, Marek Jaroslav
Rozhodčí: Jeřábek Břetislav, Kostka Martin, Lukas Jaroslav
ŽK: Adámek Martin - Marek Jaroslav, Lampárek Josef, Lampárek David, Marek Martin, Mareš Tomáš

21. kolo
Svratouch - Tuněchody 3:2 (1:1)
Branky: Prokůpek David 2, Bureš Martin - Radouš David, Adámek Martin
Rozhodčí: Štourač Vladimír, Ďuriš Milan, Vrána Jan
ŽK: 0 - Adámek Martin, Slezák Lubor

22. kolo
Tuněchody - Svídnice 2:2 (1:1)
Branky: Kudyn Petr 2 - Zelenka Marek, Ficek Jan
Rozhodčí: Bednář Robin, Krajíček Milan, Novotný Bohumil
ŽK: Bažant Radek, Radouš David, Adámek Martin - Zelenka Marek, Sokol David, Zelenka Jan
ČK: Radouš David - 0

23. kolo
Krouna - Tuněchody 2:1 (1:1)
Branky: Vaňák Miloš, Svatoň Pavel - Adámek Martin
Rozhodčí: Vojta Jan, Šmaha Tomáš, Filipi Vojtěch
ŽK: Svatoň Pavel, Ducheček Zdeněk, Bárta Jan - Pokorný Petr

24. kolo
Tuněchody - Vítanov 4:0 (4:0)
Branky: Kudyn Petr, Bažant Radek, Adámek Martin, Pokorný Petr
Rozhodčí: Kišš Ivo, Jehlár Radek, Doudová Jana
ŽK: Adámek Martin - 0

25. kolo
Tuněchody - Rváčov 6:1 (3:0)
Branky: Kučera Martin 2, Kudyn Petr, Pokorný Petr, Fišer Roman, Adámek Martin - Vodička Zdeněk
Rozhodčí: Svatoň Ondřej, Svoboda Aleš, Bém Zdeněk
ŽK: Kudyn Milan, Mattuš Dušan - 0

26. kolo
Miřetice - Tuněchody 2:4 (1:0)
Branky: Polívka Jaroslav, Řezníček Petr - Adámek Martin 2, Kudyn Petr, Pokorný Petr
Rozhodčí: Kostka Martin, Lukas Jaroslav, Sochor Tomáš

 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Proseč 26 22 3 1 111: 40 69 ( 30)
 
2. Skuteč 26 17 4 5 107: 40 55 ( 16)
 
3. Stolany 26 17 4 5 94: 52 55 ( 16)
 
4. Tuněchody 26 14 4 8 68: 51 46 ( 7)
 
5. Krouna A 26 12 4 10 55: 40 40 ( 1)
 
6. Chrast 26 10 7 9 48: 49 37 ( -2)
 
7. Rozhovice 26 11 3 12 50: 62 36 ( -3)
 
8. Miřetice A 26 9 8 9 44: 46 35 ( -4)
 
9. Ronov A 26 8 5 13 49: 67 29 (-10)
 
10. Svratouch 26 8 3 15 41: 59 27 (-12)
 
11. Svídnice 26 5 9 12 46: 73 24 (-15)
 
12. Prachovice 26 7 2 17 34: 86 23 (-16)
 
13. Vítanov A 26 7 2 17 36: 71 23 (-16)
 
14. Rváčov 26 5 2 19 33: 80 17 (-22)