Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

IV. třída - sezóna 2015/2016

Tuněchodské rezervní mužstvo vybojovalo v soutěžním ročníku 2015/2016 v nejnižší okresní soutěži druhou příčku, což mu, stejně jako A-mužstvu, nakonec stačilo k postupu o patro výše. Díky doplňování soutěží bude v následujícím ročníku B-mužstvo Tuněchod, poprvé od svého založení, působit ve III. třídě.

2. kolo
Míčov - Tuněchody B 2:4 (0:2)
Branky: Kroutil David, Douděra David - Tesárek Patrik, Radouš David, Lamberský Radim, Černý Martin
Rozhodčí: Kostka Martin
ŽK: 0 - Horák Kryštof

3. kolo
Jenišovice - Tuněchody B 1:5 (0:3)
Branky: Pospíšil Jaroslav - Hájek Tomáš 2, Bořil Jan, Faltejsek Jan, Lamberský Radim
Rozhodčí: Krejska Pavel
ŽK: 0 - 0

4. kolo
Bojanov - Tuněchody B 2:3 (1:2)
Branky: Hanzl Marek, Blažek Petr - Lamberský Radim 2, Tesárek Patrik
Rozhodčí: Novotný Bohumil
ŽK: Kopecký Jan - 0

5. kolo
Tuněchody B - Načešice B 2:1 (1:1)

Branky: Tesárek Patrik, Doucha Roman - Hamsa Ondřej
Rozhodčí: Štourač Vladimír
ŽK: 0 - 0

6. kolo
Chroustovice B - Tuněchody B 2:1 (1:0)
Branky: Daněk Tomáš, Mazánek Aleš - Doucha Roman

Rozhodčí: Horák Milan
ŽK: 0 - Horák Kryštof, Svoboda Zdeněk

7. kolo
Tuněchody B - Ronov B 5:3 (2:0)
Branky: Radouš David, Jána Vít, Bořil Jan, Hýl Vít, Kučera Martin - Varga Miloš 2, Hutla Matěj
Rozhodčí: Paleček Martin
ŽK: 0 - 0

8. kolo
Tuněchody B - Nasavrky B 3:2 (3:1)
Branky: Doucha Roman, Hýl Vít, Faltejsek Jan - Rejholec Luboš, Michek Roman
Rozhodčí: Kykal Martin
ŽK: Hýl Vít - Rejholec Luboš, Boháč Ondra, Fant Karel

9. kolo
Krouna B - Tuněchody B 0:3 kontumačně (původně 1:1)
Branky: Janoušek Pavel - Hýl Vít
Rozhodčí: Vrána Jan
ŽK: Černý Michal, Kadaník Jakub, Daněk Martin - Hlušička Martin, Bořil Jan

10. kolo
Tuněchody B - Žlebské Chvalovice 1:2 (0:0)
Branky: Hýl Vít - Culek František, Pospíšil Jan
Rozhodčí: Kolbaba Pavel
ŽK: Horák Kryštof - Pospíšil Jan
ČK: Horák Kryštof - 0

11. kolo
Stolany B - Tuněchody B 4:2 (3:0)
Branky: Hýl Jiří, Steiner Petr, Skokan Vojtěch, Rohlík Jan - Faltejsek Jan, Hýl Vít
Rozhodčí: Kostka Martin
ŽK: Rohlík Jan - Dvořák Jiří, Hýl Vít

12. kolo
Tuněchody B - Kameničky B 4:2 (1:2)
Branky: Bořil Jan, Doucha Roman, Vrzal Zdeněk, Šilhánek Marek - Sádovský Jan 2
Rozhodčí: Krejska Pavel
ŽK: Fišer Marek - Bureš Martin, Janáček Ondra
ČK: Fišer Marek - 0

1. kolo
Tuněchody B - Bítovany 1:0 (0:0)
Branka: Faltejsek Jan
Rozhodčí: laik
ŽK: 0 - 0

13. kolo
Městec - Tuněchody B 0:6 (0:3)
Branky: Hýl Vít 2, Kučera Martin, Radouš David, Bořil Jan, Kroutil Martin
Rozhodčí: Štourač Vladimír
ŽK: Štefek Jan - 0

14. kolo
Bítovany - Tuněchody B 2:1 (1:1)
Branky: Křičenský Martin, Sládek Roman - Doucha Roman
Rozhodčí: Čížek Miloslav
ŽK: Kraťoch Marek - 0

15. kolo
Tuněchody B - Míčov 4:2 (2:1)
Branky: Doucha Roman, Černý Libor, Faltejsek Jan, Horák Kryštof - Douděra David, Popa Alexandru
Rozhodčí: Paleček Martin
ŽK: 0 - 0

16. kolo
Tuněchody B - Jenišovice 4:1 (1:1)
Branky: Bořil Jan, Doucha Roman, Fišer Marek, Hýl Vít - Nádvorník Petr
Rozhodčí: Baťa Tomáš
ŽK: Vávra Luboš - Sodomka Lukáš

17. kolo
Tuněchody B - Bojanov 2:2 (2:1)
Branky: Faltejsek Jan 2 - Blažek Petr, Koreček Jan
Rozhodčí: Bém Zdeněk
ŽK: Horák Kryštof - Navrátil Jan, Blažek Petr

18. kolo
Načešice B - Tuněchody 1:0 (0:0)
Branka: Rohlík Jan
Rozhodčí: Štourač Vladimír
ŽK: 0 - Faltejsek Jan

19. kolo
Tuněchody B - Chroustovice B 4:0 (2:0)
Branky: Doucha Roman, Radouš David, Tesárek Patrik, Horák Kryštof
Rozhodčí: Kostka Martin
ŽK: 0 - 0

20. kolo
Ronov B - Tuněchody B 2:1 (2:0)
Branky: Varga Miloš 2 - Hýl Vít
Rozhodčí: Malivánek František
ŽK: Samek Vladimír - Horák Kryštof, Vávra Luboš, Dvořák Jiří, Hýl Vít

21. kolo
Nasavrky B - Tuněchody B 1:2 (0:2)
Branky: Křapka Tomáš - Faltejsek Jan 2
Rozhodčí: Novotný Bohumil
ŽK: 0 - 0

22. kolo
Tuněchody B - Krouna B 5:1 (3:0)
Branky: Radouš David 2, Doucha Roman, Hýl Vít, Faltejsek Jan - Talačko Pavel
Rozhodčí: Kišš Ivo
ŽK: 0 - 0

23. kolo
Žlebské Chvalovice - Tuněchody B 2:6 (0:5)
Branky: Lipenský Ondřej - Doucha Roman 3, Faltejsek Jan, Hýl Vít, Hauer Petr

Rozhodčí: Bém Zdeněk
ŽK: Lipenský Ondřej, Opočenský Jaroslav - Radouš David, Dvořák Jiří, Horák Kryštof

24. kolo
Tuněchody B - Stolany B 2:3 (2:1)
Branky: Radouš David, Doucha Roman - Jirásek Petr 2, Steiner Petr
Rozhodčí: Starý David
ŽK: Hýl Vít, Faltejsek Jan, Tesárek Patrik - Hýl Jiří, Dušek Vladimír

25. kolo
Kameničky B - Tuněchody B 2:4 (2:2)
Branky: Vrána Jan 2 - Faltejsek Jan 2, Horák Kryštof, Doucha Roman
Rozhodčí: Malivánek František
ŽK: 0 - Černý Martin, Vávra Luboš

26. kolo
Tuněchody B - Městec 6:0 (4:0)
Branky: Doucha Roman 4, Dvořák Jiří, Radouš David
Rozhodčí: Havel Jiří
ŽK: Tesárek Patrik - Hlinecký Martin, Slavík Vladimír, Střasák Petr

 

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Žlebské Chvalovice 26 17 5 4 72:43 56
2 Tuněchody B 26 18 1 7 81:40 55
3 Bítovany 26 16 2 8 57:39 50
4 Kameničky B 26 14 4 8 64:46 46
5 Bojanov 26 14 3 9 65:53 45
6 Míčov 26 12 6 8 76:50 42
7 Načešice B 26 11 3 12 50:56 36
8 Nasavrky B 26 10 5 11 50:44 35
9 Chroustovice B 26 10 1 15 57:69 31
10 Ronov B 26 10 1 15 46:67 31
11 Stolany B 26 9 2 15 64:64 29
12 Jenišovice 26 8 3 15 51:76 27
13 Krouna B 26 8 1 17 44:73 25
14 Městec 26 5 3 18 33:90 18