Obec Tuněchody
Tuněchodyokr. Chrudim

NOVINKY VE ZPŮSOBU REZERVACE

K 12.3.2023 došlo k aktualizaci rezervačního systému. Níže jsou uvedeny novinky ve způsobu rezervace, resp. změny oproti dosavadnímu nastavení. Z technických důvodů bylo nezbytné vymazat veškeré dosavadní rezervace a tyto musí jejich zadavatelé zadat do rezervačního systému znovu dle nového nastavení, které je popsáno níže.

1. Výběr služby

Sokolovna je pro možnost samostatného využití rozdělena v rezervačním systému na dvě samostatné části:

• sokolovna - tělocvična a šatna
  • sokolovna - společenská místnost

V případě požadavku na využití celé sokolovny (obou částí) je nutné provést dvě samostatné rezervace. V každé části samostatně !!

2. Časový rozsah rezervace

Minimální čas rezervace je 30 min.  Při zahájení rezervace je nezbytné kliknout na požadovaný den a hodinu ZAČÁTKU REZERVACE. V případě, že je požadavek rezervace delší než 30 min, tak je nezbytné tažením posuvníku v části prodloužení rezervace nastavit konec rezervace (např. začátek 10.1. 17:00 - konec 11.1. 9:00). Do požadavku rezervace je nezbytné zahrnout celkový čas využítí prostor (vč. přípravy a úklidu prostor).

3. Aktivita

Při rezervaci je nutné vždy vybrat relevantní aktivitu z číselníku !

4. Poznámka

Při rezervaci je nutné uvést do poznámky další související informace. Poznámka je viditelná pouze správci rezervací, kterému slouží jako zdroj informací pro chválení rezervace. V případě, že nebude mít správce dostatek informací potřebných ke schválení rezervace, bude kontaktovat zadavetele rezervace s požadavkem na jejich doplnění.

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

dnes, čtvrtek 28. 3. 2024
déšť 16 °C 7 °C
pátek 29. 3. polojasno 16/5 °C
sobota 30. 3. polojasno 21/9 °C

Monitor státní pokladny

Odstávky elektřiny

13491. zmínka

605obyvatel

kostel

sportovní areál

SDH

ZŠ a MŠ

O obci

Obec Tuněchody leží 5 km severovýchodně od města Chrudim, v úrodném kraji zlatého pruhu Polabské nížiny. První zmínky o existenci obce jsou z roku 1349, kdy je obec uvedena jako Tunochod.
Dominantou obce je kostel Stětí sv. Jana Křtitele z roku 1350. Nad Tuněchody se na jižní straně vypíná návrší Habrov, kde ve 14.a 15.století stávala tvrz. K obci patří i několik oddělených zástaveb vzdálených několik set metrů, a jsou to Cihelna, Valachovna, Rozvodna, Habrov a Kalousov.